Ilustrācija var atšķirties
DeWalt DCG412NT
Ražotājs: DeWalt
Ilustrācija var atšķirties
- Slīpmašīna
- Slīpmašīnu tips: Leņķa slīpmašīna
- Izejas jauda: 405 W
- Nominālais spriegums: 18 V
- Apgriezienu skaits: 7.000 apgr./min
- Slīpēšanas vārpstas vītne: M14
- Diska diametrs: Ø 125 mm
- Aizsargvāks: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCG412NT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
DeWalt
Populāri produkti

DeWalt DCW210NT
no 142,16€

Festool BS 75 E-Set (576296)
no 776,90€

Makita BO5041
no 122,73€

Scheppach Tiger 7000S Homekit
no 206,00€

Makita DBO380Z
no 134,90€

Makita DBO180Z
no 86,60€

Metabo WEV 850-125 (603611000)
no 65,95€

Proxxon LWS (28547)
no 100,50€

Scheppach OSM600
no 241,46€

Makita DGA513Z
no 161,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dewalt DCG412NT | DCG412NT | 5035048555545

162,70€
162,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Szlifierka Dewalt DCG412NT | DCG412NT | 5035048555545

168,90€
168,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DCG412NT Akumulatora leņķa slīpmašīna 18V DCG412NT

171,80€
171,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWalt DCG412NT-XJ Cordless Angle Grinder 5035048555545 (5035048555545) ( JOINEDIT89338504 )

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora leņķa slīpmašīna DeWalt 18V (DCG412NT)

175,91€
175,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dewalt Cordless Angle Grinder DCG412NT 18V yellow (bez akumulatora un lādētāja) ( DCG412NT XJ ) DCG412NT-XJ

180,00€
180,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeWALT DCG412NT-XJ Slīpmašīna NAKDEWSKA0003

183,60€
183,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora leņķa slīpmašīna 18V 7000 apg./min. DCG412NT DEWALT (DCG412NT)

212,40€
212,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Atslēgtaciņa atslēga
| Aizsargvāks: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Tukšgaitas troksnis: | 87 dB |
| Slīpēšanas vārpstas vītne: | M14 |
|---|---|
| Diska diametrs: | Ø 125 mm |
| Svars: | 2,20 kg |
|---|
| Leņķa slīpmašīna |
| Izejas jauda: | 405 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Apgriezienu skaits: | 7.000 apgr./min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
DeWalt DCG412NT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























