Makita HS301DSME
Ilustrācija var atšķirties

Makita HS301DSME

Ražotājs: Makita
Makita HS301DSME
Ilustrācija var atšķirties
no 199,15līdz 283,2313 PiedāvājumiRažotājs: Makita
  • Neliels rokas ripzāģis vieglam darbam
  • Apgriezienu skaits: 1.500 min-1
  • Zāģa asmens diametrs: 85 mm, maksimālais griešanas dziļums 25,5 mm
  • Pūšanas ierīce uztur griešanas vietu tīru
  • 2x akumulators, lādētājs, koferis
  • Ātrums: 1.500 apgr./min
  • Kompakts rokas ripzāģis ar putekļu noņemšanas funkciju
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
Makita HS301DSME
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

13 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Makita HS301DSME 10.8 V 85 mm | HS301DSME | 0088381805230
prodImage
199,15
199,15
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ripzāģis Makita HS301DSME 10.8 V 85 mm | HS301DSME | 0088381805230
prodImage
207,90
207,90
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita HS301DSME portable circular saw turquoise ( HS301DSME ) Elektriskais zāģis
prodImage
210,00
210,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita HS301DSME portable circular saw turquoise
prodImage
210,29
210,29
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita HS301DSME portable circular saw turquoise | HS301DSME | 0088381805230 | WLONONWCRBJRM
prodImage
210,36
213,86
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
Makita Makita HS301DSME 10.8 V 85 mm circular saw. Ripzāģis
14 dienas
prodImage
215,96
215,96
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita Pilarka tarczowa Makita HS301DSME 10.8 V 85 mm
prodImage
217,24
217,24
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita HS301DSME 12V Max CXT bezvadu ripzāģis 85mm ar 2x 4.0Ah akumulatoriem, lādētāju un Makpac kasti
prodImage
217,55
222,54
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Akumulatora ripzāģis Makita HS301DSME; 10,8 V; 2x4,0 Ah akum. HS301DSME
5 dienas
prodImage
218,80
218,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora ripzāģis Makita HS301DSME
prodImage
232,29
232,29
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pilarka tarczowa Makita HS301DSME 10.8 V 85 mm HS301DSME
prodImage
238,61
238,61
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita Makita HS301DSME 10.8 V 85 mm circular saw. Ripzāģis HS301DSME
prodImage
238,99
238,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Makita HS301DSME portable circular saw turquoise
prodImage
283,23
285,73
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
Produkta dati
Neliels rokas ripzāģis vieglam darbam
Apgriezienu skaits: 1.500 min-1
Zāģa asmens diametrs: 85 mm, maksimālais griešanas dziļums 25,5 mm
Pūšanas ierīce uztur griešanas vietu tīru
2x akumulators, lādētājs, koferis
Ātrums: 1.500 apgr./min
Kompakts rokas ripzāģis ar putekļu noņemšanas funkciju

Cenas vēsture

1M 3M6M
Makita HS301DSME
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no Makita

Makita HR2631FT13
no 221,10
Makita HR2631FT139 Salīdzināt cenas
Makita BL1850B (197280-8)
no 65,00
Makita BL1850B (197280-8)29 Salīdzināt cenas
Makita DCG180Z
no 154,28
Makita DCG180Z12 Salīdzināt cenas
Makita Bindedraht blank 199137-9
no 129,00
Makita Bindedraht blank 199137-912 Salīdzināt cenas
Makita DHR243Z
no 210,70
Makita DHR243Z25 Salīdzināt cenas
Makita DFR550Z
no 195,20
Makita DFR550Z18 Salīdzināt cenas
Makita DHP458Z
no 97,00
Makita DHP458Z16 Salīdzināt cenas
Makita DMP181Z
no 107,90
Makita DMP181Z26 Salīdzināt cenas
Makita DHP482Z
no 72,52
Makita DHP482Z20 Salīdzināt cenas
Makita 4351FCTJ
no 169,28
Makita 4351FCTJ18 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Metabo KS 18 LTX 57 BL (611857850)
Metabo KS 18 LTX 57 BL (611857850)
no 200,00
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Makita DJV182Z
Makita DJV182Z
no 197,36
Uz cenu salīdzinājumu
18 Piedāvājumi
Makita 4350FCTJ
Makita 4350FCTJ
no 199,40
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
DeWalt DCS334NT
DeWalt DCS334NT
no 201,56
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Black & Decker BES700-QS
Black & Decker BES700-QS
no 202,25
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Makita DJS800Z
Makita DJS800Z
no 170,32
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
DeWalt D28730
DeWalt D28730
no 202,75
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
Makita JR3061T
Makita JR3061T
no 195,50
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
DeWalt DCS570NT
DeWalt DCS570NT
no 184,30
Uz cenu salīdzinājumu
22 Piedāvājumi
Einhell TC-SM 2531/2 U
Einhell TC-SM 2531/2 U
no 195,00
Uz cenu salīdzinājumu
12 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel