Ilustrācija var atšķirties
Delonghi Autentica Cappuccino ETAM29.660.SB
Ražotājs: Delonghi
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1 450 W
- Tilpums litros: 1,3 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Autentica Cappuccino ETAM29.660.SB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Delonghi
Populāri produkti

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 294,81€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Tchibo Esperto mini
no 215,10€

Philips Series 2300 EP2331/10
no 330,97€

Siemens iQ700 CT718L1B0
no 1 609,60€

Krups EVIDENCE EA89
no 370,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 545,00€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Philips Series 2200 EP2230
no 370,00€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
DeLonghi De'Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB | 0132215220 ETAM29.660.SB | 8004399328686 | AGDM-EKS-DEI-202

430,10€
430,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi ETAM29.660.SB ( ETAM29.660.SB ETAM 29.660.SB 0132215220 0132215220 ETAM29.660.SB ADM220437 ETAM 29.660 SB ETAM29660SB ) Kafijas automāts

470,00€
470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELONGHI ETAM29.660.SB Espresso dzirnaviņas Autentica Cappuccino - Sudrabs

472,96€
472,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi Kavos aparatas DELONGHI ETAM 29.660.SB DE352

474,03€
474,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELONGHI Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB (silber/schwarz) | 0132215220 ETAM29.660.SB | 8004399328686 | AGDM-EKS-DEI-202

479,04€
479,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DE LONGHI DeLonghi ETAM 29.660.SB Autentica Cappuccino Kaffeevollautomat 8004399328686 (8004399328686) ( JOINEDIT88823196 )

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres cinieniowy DeLonghi Autentica ETAM 29.660 SB ETAM 29.660 SB

486,99€
486,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi ETAM29.660.SB black / silver ETAM29.660.SB

490,20€
490,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi ETAM29.660.SB kafijas automāts

496,61€
496,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DELONGHI ETAM29.660.SB

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DeLonghi Espresso machine Autentica ETAM 29.660.S ETAM 29.660 SB

537,45€
542,44€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Delonghi ETAM29.660.SB / 7170882

540,00€
540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Delonghi ETAM29.660.SB kafijas automāts ETAM29.660.SB

584,00€
584,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
|---|---|
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Aktīvi apsildāma krūzīšu novietošanas virsma: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Izņemama brūvēšanas grupa: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Ātrtvaiks: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Piena tvertnes tilpums: | 0,5 l |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P19,5 cm x A32,5 cm x D47,3 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,3 kg |
| Tilpums litros: | 1,3 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Aromātsistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 170 g |
| Jauda: | 1 450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Delonghi Autentica Cappuccino ETAM29.660.SB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























