Ilustrācija var atšķirties
Gardena akumulatora lietusmucas sūknis 2000/2 18V P4A Ready-To-Use komplekts (14602-61)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūknēšanas spiediens: 2 bar
- Saules funkcija: Nē
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 1,80 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 20 m
- Plūsmas ātrums: 2.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Kabeļa garums: 2 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena akumulatora lietusmucas sūknis 2000/2 18V P4A Ready-To-Use komplekts (14602-61)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 438,45€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,60€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,55€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena 14602-61 Wasserpumpe 2 bar 2000 l/h (14602-61)

144,63€
149,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Sūknēšanas spiediens: | 2 bar |
|---|---|
| Saules funkcija: | Nē |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 1,80 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 20 m |
| Plūsmas ātrums: | 2.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Kabeļa garums: | 2 m |
| UV filtrs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena akumulatora lietusmucas sūknis 2000/2 18V P4A Ready-To-Use komplekts (14602-61)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena Dārza ŠķēresGardena Sileno MinimoGardena zāles pļāvēji robotiGarderobe RotGarmin Dash CamGarmin Venu 2Geforce 1050 Tigardena ūdens sūknisAkumulatora Urbjmašīna 18VMakita Akumulatora Urbjmašīna 18Vakumulatora ūdens sūknisMetabo 18VGardena SmidzinātājsGardena RobotsMakita Skrūvgriezis 18VDedra Akumulator 18VGex18V 125




















