Ilustrācija var atšķirties
Gardena Akumulatora pūtējs PowerJet 18V P4A solo (14890-55)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Akumulatora pūtējs
- Nominālais spriegums: 18 V
- Tukšgaitas apgriezieni: 18.000 apgr./min
- Plūsmas tilpums: 474 m³/h
- Pūšanas jauda: 100 km/h
- Gaisa ātrums: 3,80 m/s
- Skaņas spiediens: 96 dB
- Akumulatoru skaits: 0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Akumulatora pūtējs PowerJet 18V P4A solo (14890-55)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Makita DUB363ZV
no 268,85€

Makita DUB187Z
no 152,00€

Makita DUB184Z
no 126,01€

Makita DUB362Z
no 226,90€

DeWalt DCMBL562N-XJ
no 132,65€

Ryobi OBL1820S
no 48,94€

Worx WG583E.9
no 136,85€

Makita UB001GZ
no 241,60€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Akku-Bläser Power-Jet 18V P4A solo (Gray/türkis, ohne Akku und Ladegerät, POWER FOR ALL ALLIANCE) | 14890-55 | 4078500054331

89,25€
89,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena cordless blower Power-Jet 18V P4A - 14890-55 ( 14890 55 )

90,00€
90,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora lapu pūtējs Gardena PowerJet 18V P4A

93,30€
93,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena PowerJet 18V solo - Laubbläser - schnurlos ohne Batterie - 534 mü/Std. - 100 km/h - 1,8 kg (14890-55)

93,64€
98,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena PowerJet 18V P4A cordless leaf blower Black Blue Orange Lithium-Ion (Li-Ion) ( 1258921 14890 55 )

96,00€
96,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Blower PowerJet 18V P4A solo Lapu un sniega pūtējs 14890-55

97,36€
97,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Akumulatora pūtējs PowerJet 18V P4A solo 14890-55 14890-55

100,20€
100,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora lapu pūtējs 18V (bez akumulatora un lādētāja) PowerJet P4A 14890-55 GARDENA (14890-55)

128,43€
128,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Nēsāšanas siksna: | Nē |
|---|
| Izmēri: | P90 cm x A24,50 cm x D15,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,80 kg |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 18.000 apgr./min |
| Plūsmas tilpums: | 474 m³/h |
| Pūšanas jauda: | 100 km/h |
| Gaisa ātrums: | 3,80 m/s |
| Skaņas spiediens: | 96 dB |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Akumulatora pūtējs PowerJet 18V P4A solo (14890-55)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena Dārza ŠķēresGardena Sileno MinimoGardena zāles pļāvēji robotigardena ūdens sūknisGarderobe RotGarmin Dash CamGarmin Venu 2Geforce 1050 TiAkumulatora Urbjmašīna 18VAkumulatora Lapu PūtējsMakita Akumulatora Urbjmašīna 18VMetabo 18VDVD SoloGardena SmidzinātājsGardena RobotsMakita Skrūvgriezis 18VDedra Akumulator 18VGex18V 125



























