Ilustrācija var atšķirties
Gardena smart Sileno sense 400 (19941-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 16,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 400,00 m²
- Pļaušanas sistēma: Griešana, Mulčēšana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 25,00 mm - 45,00 mm
- Slīpuma pakāpe: 25,00%
- Akumulatora spriegums: 18,00 V
- Akumulatora kapacitāte: 4,00 Ah
Cenas vēsture
1M
Gardena smart Sileno sense 400 (19941-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena SILENO minimo (15201-20)
no 382,19€

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 361,20€

Dreame A2 1200
no 1 195,33€

avots: prof.lv
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 916,97€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Mammotion Luba 3 AWD 3000
no 3 080,99€

Segway Navimow i105E
no 775,99€

Eufy E15
no 880,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Mähroboter smart SILENO sense 400 m² | 19941-20 | 4066407029156 | MN06-009

809,15€
809,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robotizēts zāles pļāvējs Gardena Gardena smart SILENO sense 400qm | 19941-20 | 4066407029156

834,95€
834,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA 19941-20 smart SILENO sense Mähroboter – Kabellose KI-Navigation bis 400 m²

846,84€
851,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena smart SILENO sense 400qm ( 4066407029156 19941-20 ) Zāles pļāvējs - Trimmeris

885,00€
885,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot koszący Gardena Gardena smart SILENO sense 400qm robotic lawn mower | 19941-20 | 4066407029156

910,25€
910,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena smart SILENO sense 400qm robotic lawn mower 19941-20

963,33€
963,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 18,00 V |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 4,00 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 40,00 min |
| Uzlādes laiks: | 1,00 h |
| Akumulatoru skaits: | 1 |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Slīpuma sensors: | Jā |
|---|---|
| Pacelšanas sensors: | Jā |
| Automātiskā šķēršļu atpazīšana: | Jā |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Darbības troksnis: | 57,00 dB |
| Nē |
| Svars: | 9,50 kg |
|---|
| Pļaušanas sistēma: | Griešana, Mulčēšana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 16,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 25,00 mm - 45,00 mm |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 400,00 m² |
| Slīpuma pakāpe: | 25,00% |
Cenas vēsture
1M
Gardena smart Sileno sense 400 (19941-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























