Ilustrācija var atšķirties
Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Mājas ūdens automāts
- Jauda: 1.100 W
- Sūknēšanas spiediens: 4,50 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. sūknēšanas augstums: 45 m
- Plūsmas ātrums: 4.000 l/h
- Maks. sūkšanas augstums: 8 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 345,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 195,00€

Grundfos SCALA1 5-55
no 485,00€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 220,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,75€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 321,90€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,70€

Einhell GC-DP 7835
no 51,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GARDENA Ūdens sūknis 4000/5E 1100W, 4000l/h, 1758-20 4078500004534

368,10€
368,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 1.100 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4,50 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 45 m |
| Plūsmas ātrums: | 4.000 l/h |
| Maks. sūkšanas augstums: | 8 m |
| Kabeļa garums: | 1,50 m |
| Sūkņa izeja: | 1 |
| Sūkšanas savienojums: | 1" |
| Izmēri: | P26 cm x A34 cm x D47 cm |
|---|---|
| Svars: | 12,50 kg |
| Mājas ūdens automāts |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















