Ilustrācija var atšķirties
Gardena Hochwasser-Set 9000 (9041-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Plūdu komplekts
- Sūkņa tips: Drenāžas iegremdējamais sūknis
- Jauda: 300 W
- Sūknēšanas spiediens: 15 bar
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 7 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 6 m
- Plūsmas ātrums: 9.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Hochwasser-Set 9000 (9041-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,05€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Hochwasser-Set 9000, Tauch- / Druckpumpe (Black/türkis, 300 Watt) | 09041-20 | 4078500062077

109,50€
109,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena High Water Set 9000 ( 09041 20 ) 09041-20

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena High water set 9000 submersible pressure pump black turquoise 300 watts 09041-20

116,93€
121,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena GARDENA High Water Set 9000, Submersible / Pressure Pump (black/turquoise, 300 Watt) | 09041-20 | 4078500062077

127,35€
127,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARDENA augsta ūdens komplekts 9000, zemūdens / spiediena sūknis 09041-20 4078500062077

131,70€
131,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena GARDENA High Water Set 9000, Submersible / Pressure Pump (black/turquoise, 300 Watt) | 09041-20 | 4078500062077

133,10€
133,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena iegremdējamais ūdens sūknis

167,13€
167,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 300 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 15 bar |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 7 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 6 m |
| Plūsmas ātrums: | 9.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Graudu izmērs: | 25 mm |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 25 mm (1") |
| Kabeļa garums: | 10 m |
| Izmēri: | P30 cm x A32,50 cm x D40 cm |
|---|---|
| Svars: | 7,90 kg |
| Drenāžas iegremdējamais sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Hochwasser-Set 9000 (9041-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























