Ilustrācija var atšķirties
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 11000 Aquasensor (9034-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Tīrā ūdens iegremdējamais sūknis
- Jauda: 450 W
- Sūknēšanas spiediens: 0,70 bar
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 7 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 7 m
- Plūsmas ātrums: 11.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 11000 Aquasensor (9034-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 443,30€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,50€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 248,15€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Pompa zanurzeniowa do czystej wody 11000 Aquasensor (09034-20) | 09034-20 | 4078500053273

120,35€
120,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena iegremdējamā sūknis tīram ūdenim 11000 Aquasensor (09034-20) | 09034-20 | 4078500053273

124,25€
124,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena clear water submersible pump 11000 aquasen - 09034-20 ( 09034 20 )

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Pompa zanurzeniowa do czystej wody 11000 Aquasensor (09034-20) | 09034-20 | 4078500053273

125,80€
125,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Gardena clear water submersible pump 11000 aquasen - 09034-20 Ūdens sūknis 09034-20

125,99€
125,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Iegremdējams sūknis drenāžai 11000 Aquasensor tīram ūdenim 9034-20 09034-20

138,40€
138,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Pompa zanurzeniowa do czystej wody 11000 Aquasensor (09034-20) 09034-20

142,08€
142,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Gardena clear water submersible pump 11000 aquasen - 09034-20 Ūdens sūknis

143,90€
143,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 11000 Aquasensor, Tauch- / Druckpumpe (schwarz/edelstahl, 450 Watt) 09034-20

155,63€
160,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Jauda: | 450 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 0,70 bar |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 7 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 7 m |
| Plūsmas ātrums: | 11.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Graudu izmērs: | 5 mm |
| Kabeļa garums: | 10 m |
| Izmēri: | P23,40 cm x A39 cm x D27,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,80 kg |
| Tīrā ūdens iegremdējamais sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Klarwasser-Tauchpumpe 11000 Aquasensor (9034-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























