Ilustrācija var atšķirties
Gardena iegremdējamais spiediena sūknis 6100/5 INOX (1773-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 1.100 W
- Sūknēšanas spiediens: 4,70 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 17 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 47 m
- Plūsmas ātrums: 6.100 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Kabeļa garums: 15 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena iegremdējamais spiediena sūknis 6100/5 INOX (1773-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 439,20€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,85€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena 6100-5 inox, grey, stainless steel, turquoise, stainless steel, 23 m, 6100 l-h, 17 m, 47 m 01773-20

340,68€
345,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Jauda: | 1.100 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4,70 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 17 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 47 m |
| Plūsmas ātrums: | 6.100 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Kabeļa garums: | 15 m |
| Sūkšanas savienojums: | 3/4" |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena iegremdējamais spiediena sūknis 6100/5 INOX (1773-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gardena
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gardena zāles pļāvēji robotiGarderobe 180 cmGarderobes aprīkojumsGarmin EdgeGarmin venu 3Geforce Rtx 3060Iegremdējamais Sūknisgardena ūdens sūknisIegremdējamais ZāģisSpiediena MērītājsSpiediena SmidzinātājsSpiediena RelejsGardena SmidzinātājsGardena RobotsKompresora spiediena regulatorsGardena Sileno Minimo




















