Ilustrācija var atšķirties
Gardena mājas ūdens automāts Premium 6000/6E LSD Inox (1760-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Mājas ūdens automāts
- Jauda: 1.300 W
- Sūknēšanas spiediens: 5,50 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. sūknēšanas augstums: 55 m
- Plūsmas ātrums: 6.000 l/h
- Maks. sūkšanas augstums: 8 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena mājas ūdens automāts Premium 6000/6E LSD Inox (1760-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 438,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,65€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,55€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena 1760-20 Premium 6000-6 230 V 6000 l-h automatic domestic water heater

465,22€
470,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Jauda: | 1.300 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 5,50 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 55 m |
| Plūsmas ātrums: | 6.000 l/h |
| Maks. sūkšanas augstums: | 8 m |
| Kabeļa garums: | 1,50 m |
| Sūkņa izeja: | 1 |
| Sūkšanas savienojums: | 1" |
| Svars: | 15,20 kg |
|---|
| Mājas ūdens automāts |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena mājas ūdens automāts Premium 6000/6E LSD Inox (1760-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















