Ilustrācija var atšķirties
Gardena Schmutzwasser-Tauchpumpe 16000 (9042-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Drenāžas iegremdējamais sūknis
- Jauda: 450 W
- Sūknēšanas spiediens: 0,70 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 7 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 7 m
- Plūsmas ātrums: 16.000 l/h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Schmutzwasser-Tauchpumpe 16000 (9042-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena 12000 Iegremdējams sūknis netīram ūdenim, notekūdeņiem 9042-20 09042-20

99,90€
99,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 450 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 0,70 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 7 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 7 m |
| Plūsmas ātrums: | 16.000 l/h |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 25 mm (1"), 32 mm (1 1/4"), 38 mm (1 1/2") |
| Kabeļa garums: | 10 m |
| Drenāžas iegremdējamais sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Schmutzwasser-Tauchpumpe 16000 (9042-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















