Ilustrācija var atšķirties
Gardena Tiefbrunnenpumpe 5500/5 (1489-20)
Ražotājs: Gardena
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Iegremdējamais spiediena/sūkņu dziļurbuma sūknis
- Jauda: 850 W
- Sūknēšanas spiediens: 4,5 bar
- Maks. iegremdēšanas dziļums: 20 m
- Maks. sūknēšanas augstums: 45 m
- Maks. plūsmas ātrums: 5 500 l
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Tiefbrunnenpumpe 5500/5 (1489-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gardena
Populāri produkti

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€

Metabo HWWI 4500/25 Inox (60097400)
no 229,05€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gardena Tiefbrunnenpumpe 5500/5 inox, Tauch- / Druckpumpe (inox/Black, 850 Watt) | 01489-20 | 4078500148900

316,15€
316,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Inox pompa głębinowa (1489) | 1489 | 4078500148900

318,95€
318,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Tiefbrunnenpumpe 5500/5 inox | 1489 | 4078500148900

328,15€
328,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 5500/5 stainless steel submersible pump (1489) ( 01489 20 ) 01489-20

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena 5500/5 - Edelstahl - Edelstahl - 19 m - 220-240 V - 50 Hz - 7,5 kg (1489-20) 01489-20

368,23€
373,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gardena Gardena 5500/ 5 stainless steel submersible pump (1489) Ūdens sūknis 01489-20

376,63€
376,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena Tiefbrunnenpumpe 5500/5 inox Tauch- / Druckpumpe (inox/schwarz 850 Watt) 4078500148900 (4078500148900) ( JOINEDIT89137758 )

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gardena dziļurbuma sūknis 5500/5 Inox (1489) 01489-20

384,50€
384,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 850 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4,5 bar |
| Maks. iegremdēšanas dziļums: | 20 m |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 45 m |
| Maks. plūsmas ātrums: | 5 500 l |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 25 mm (1"), 32 mm (1 1/4") |
| Svars: | 7,5 kg |
|---|
| Iegremdējamais spiediena/sūkņu dziļurbuma sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gardena Tiefbrunnenpumpe 5500/5 (1489-20)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























