Ilustrācija var atšķirties
Garmin Epix (Gen 2) Sapphire 47 mm Titāna Silikona Siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,3 cm (1,3")
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Silikona aproce
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: AMOLED, Safīra stikls
- Izšķirtspēja: 416 Pikseļi x 416 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix (Gen 2) Sapphire 47 mm Titāna Silikona Siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,35€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,75€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 187,15€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Garmin B_010-02582-21

999,99€
999,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
|---|---|
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Izmēri: | A14,5 mm |
|---|---|
| Diametrs: | 47 mm |
| Silikona aproce |
| Displeja izmērs: | 3,3 cm (1,3") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Safīra stikls |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 416 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix (Gen 2) Sapphire 47 mm Titāna Silikona Siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Garmin
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Garmin Fenix 5Garmin Fenix 6Garmin Fenix 7 ProGarmin Forerunner 265SGarmin forerunner 965Garmin InstinctGarmin vivoactive 5Gatavie Mājas ProjektiGIGABYTE 27 M27QGarmin epixGarmin SiksniņaGarmin Pulksteņa SiksniņaRadeon SapphireLG 47Garmin Venu 2Titāna GredzensTitāna GredzeniGarmin instinct 2 solarSilikona Smiltis




















