Ilustrācija var atšķirties
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 47 mm DLC-Titāna Silikona Siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,3 cm (1,3")
- Atrašanās vietas noteikšana: Galileo, Glonass, GPS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Titāna lunete
- Silikona siksniņa
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: AMOLED, Safīra stikls
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 47 mm DLC-Titāna Silikona Siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,75€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 187,15€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) 010-02803-11

699,33€
704,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Garmin Epix Pro 2 47mm Saphire Carbon Gray 010-02803-11 viedpulkstenis

728,99€
728,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin Epix Pro 2 47mm Saphire Carbon Gray 010-02803-11 viedā aproce 010-02803-11

856,99€
856,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 16 d |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Fitnesa funkcijas, Kabatas lukturis, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Ārkārtas zvana funkcija: | Jā |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A14,5 mm |
| Diametrs: | 47 mm |
| Svars: | 70 g |
| Titāna lunete |
| Silikona siksniņa |
| Displeja izmērs: | 3,3 cm (1,3") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Safīra stikls |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 416 Pikseļi x 416 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire 47 mm DLC-Titāna Silikona Siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















