Ilustrācija var atšķirties
Garmin eTrex 22x
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Mobilais GPS ierīce
- Displejs pieejams: Jā
- Skārienekrāns: Nē
- Displeja tips: Krāsa
- Displeja izmērs: (2,20)
- Kartes materiāls: Eiropa
- Maršruta aprēķināšanas režīmi: Gājējs
- Maršrutu atmiņa: 200
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin eTrex 22x
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Inreach Mini 2
no 260,00€

Invoxia GPS-Tracker Pro
no 104,43€

Teltonika FMC640
no 235,16€

Garmin eTrex 32x
no 236,80€

Garmin GPSMAP 65s
no 379,95€

Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition
no 531,99€

Garmin inReach Mini 3 Plus
no 486,30€

Garmin Striker Cast GPS
no 178,26€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Nawigacja GPS Garmin eTrex 22x (010-02256-01) | 010-02256-01 | 753759230777

194,50€
194,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2") TFT 141.7 g Black, Grey 010-02256-01

201,86€
201,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin eTrex 22x TopoActive Europa ( 010 02256 01 ) Navigācijas iekārta 010-02256-01

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin eTrex 22x navigator Handheld 5.59 cm (2.2) TFT 141.7 g Black, Grey 010-02256-01

211,63€
216,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Garmin eTrex 22x TopoActive Europa 010-02256-01

215,19€
215,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin eTrex 22x TopoActive Europa Tūrisma GPS 010-02256-01

222,10€
222,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin eTrex 22x tūrisma GPS 010-02256-01

225,29€
225,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GARMIN eTrex 22x GPS tūrisma navigācija 010-02256-01

229,00€
229,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garmin B_010-02256-01

229,99€
229,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pārnesājams GPS uztvērējs Garmin eTrex 22x

273,00€
273,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Savienojumi: | USB |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 25 h |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Nē |
| Displeja tips: | Krāsa |
| Displeja izmērs: | (2,20) |
| Izmēri: | P54 mm x A103 mm x D33 mm |
|---|---|
| Svars: | 141,70 g |
| Kartes materiāls: | Eiropa |
|---|---|
| Maršruta aprēķināšanas režīmi: | Gājējs |
| Maršrutu atmiņa: | 200 |
| Ceļa punkti: | 2.000 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin eTrex 22x
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























