Ilustrācija var atšķirties
Garmin Fenix 8 AMOLED 47 mm silikona siksniņa
Ražotājs: Garmin
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,56 cm (1,4")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 454 Pikseļi x 454 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Fenix 8 AMOLED 47 mm silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Garmin
Populāri produkti

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 192,85€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Xiaomi Redmi Watch 5
no 77,75€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 187,15€

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 312,00€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
GARMIN Fenix 8 47 mm, AMOLED, Slate Gray + Titanium Bracelet Carbon Grey DLC, QuickFit 22mm sporta pulkstenis 010-02904-00 / 010-12863-09

984,55€
984,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Aizsardzības klase: | MIL-STD-810 |
| Akumulatora darbības laiks: | 16 d |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Nē |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P47 mm x D47 mm x A13,8 mm |
| Svars: | 80 g |
| Displeja izmērs: | 3,56 cm (1,4") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 454 Pikseļi x 454 pikseļi |
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Garmin Fenix 8 AMOLED 47 mm silikona siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Garmin
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Garmin Forerunner 265SGarmin forerunner 965Garmin InstinctGarmin instinct 2 solarGarmin pulksteņi vīriešiemGarrett metāla detektoriGaultier Le MaleGIGABYTE G27QGarmin SiksniņaGarmin Fenix 6Garmin Pulksteņa SiksniņaGarmin Fenix 5Garmin Fenix 7 ProLG 478mm VideokameraOSB 3 8mmPolikarbonāta Loksnes 8MmSilikona Smiltis




















