Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titangrau + melna siksniņa
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,60 cm (1,43)
- Atrašanās vietas noteikšana: GPS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Barometrs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
- Mobilais sakaru standarts: Bez
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titangrau + melna siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 424,55€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 194,70€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 292,99€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Viedpulkstenis Huawei Watch GT 3 Pro 46mm ar ādas siksniņu Gray | 55028467 | 6941487248391

281,95€
281,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Huawei Watch GT 3 Pro 46mm Leather Strap Gray | 55028467 | 6941487248391

286,00€
292,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 14 d |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Barometrs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Balss vadība: | Nē |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P46,60 mm x D46,60 mm x A10,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 54 g |
| Displeja izmērs: | 3,60 cm (1,43) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titangrau + melna siksniņa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















