Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 4 Milanaise 41 mm
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,35 cm (1,32)
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Barometrs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
- Pikseļu blīvums: 352 ppi
- Saskarnes TK: Bluetooth, NFC
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 4 Milanaise 41 mm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 311,40€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 345,25€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 210,80€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 219,25€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 200,20€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 46 mm
no 232,20€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT 4 41mm Elegant pulkstenis | 55020BJA | 6942103105074

227,95€
227,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Akumulatora darbības laiks: | 4 d |
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Barometrs, Fitnesa funkcijas, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Izmēri: | P41,30 mm x D41,30 mm x A9,80 mm |
|---|---|
| Svars: | 37 g |
| Displeja izmērs: | 3,35 cm (1,32) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 352 ppi |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 4 Milanaise 41 mm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















