Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 5 41 mm fluorelastomēra aproce
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,35 cm (1,32")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 41 mm fluorelastomēra aproce
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 222,50€

Garmin Venu 4 45 mm
no 429,00€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 198,25€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,65€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT 5 Viedpulkstenis 41mm | 55020DJV | 6942103131998

169,65€
169,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Smartwatch Huawei Watch GT5 41mm Niebieski (55020DJV)

170,69€
170,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Viedpulkstenis 41mm | 55020DJV | 6942103131998

175,00€
181,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Huawei Watch GT 5 Viedpulkstenis 41mm | 55020DJV | 6942103131998

181,11€
181,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Huawei Watch GT GT 5 Smart watch Stainless steel Blue 6942103131998 ( 55020DJV 6942103131998 ) Viedais pulkstenis smartwatch

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT5 41mm 3.35 cm (1.32) AMOLED Digital 466 x 466 pixels Stainless steel 55020DJV

205,07€
210,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei Watch GT 5 Viedpulkstenis 41mm

216,46€
218,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Watch GT5 41mm GPS Fluoroelastomer Strap Black - Smartwatch 55020DJX

329,40€
334,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69K |
| Akumulatora darbības laiks: | 7 d |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 18 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P41,3 mm x D41,3 mm x A9,5 mm |
| Svars: | 35 g |
| Displeja izmērs: | 3,35 cm (1,32") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 41 mm fluorelastomēra aproce
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























