Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 5 46 mm Fluorelastomer-Armband
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,63 cm (1,43)
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 46 mm Fluorelastomer-Armband
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch D2 ādas siksniņa
no 311,40€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025
no 347,18€

Samsung Galaxy Watch8 BT 44 mm
no 204,50€

Fitbit Charge 6
no 113,50€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 46 mm
no 246,91€

Amazfit Bip 6
no 67,00€

Google Pixel Watch 4 45 mm
no 388,20€
27 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei WATCH GT 5 46mm, Black | 55020DKM | 6942103132001

136,90€
136,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Huawei Watch GT GT 5 Smart watch Stainless steel Black 5 ATM IP69K 6942103132001 ( 55020DKM 441689 6942103132001 Vili-B19F ) Viedais pulkstenis smartwatch

142,11€
142,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT5 Active 46mm Black (Vili-B19F) | 55020DKM | 6942103132001 | Q523-03W

143,45€
143,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 46mm schwarz 55020DKM

151,82€
151,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Huawei Watch GT GT 5 Smart watch Stainless steel Black 5 ATM IP69K 6942103132001 | 55020DKM | 6942103132001

156,33€
156,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 46mm Active Czarny VILI-B19F

157,05€
157,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 46mm, stainless steel/black 55020DKM

160,30€
160,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS integrated | AMOLED screen 1.43 inches | Black 55020DKM

167,59€
172,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei Watch GT5 Viedpulkstenis 46mm | 55020DKM | 6942103132001

168,00€
174,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Huawei Watch GT 5 46mm Active Czarny | Vili-B19F | 6942103132001 | ZEG-SMW-HUA-128

172,64€
172,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI TECHNOLOGIES Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black|55020DKM

183,06€
183,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 55020DKM

183,88€
183,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT 5 46mm Black 1040901

188,36€
188,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 46mm Black viedpulkstenis 55020DKM

189,00€
189,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 55020DKM

191,09€
198,09€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Viedpulkstenis | GPS (satelīts) | AMOLED | 1.43 collas | Melna

193,67€
193,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black

195,27€
195,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 441689

198,45€
198,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 46mm, stainless steel/black 55020DKM

205,52€
205,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS integrated | AMOLED screen 1.43 inches | Black 55020DKM

206,43€
208,93€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Watch GT5 Viedpulkstenis 46mm

207,82€
210,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Smartwatch huawei watch gt5 46mm fluoroelastomer strap black AKGHUASMA0049

229,77€
229,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI Watch GT 5 46mm, Black sporta pulkstenis 55020DKM

249,00€
249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Viedpulksteni Huawei Watch GT 5 46mm Black 55020DKM

227,48€
229,98€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
HUAWEI WATCH GT 5 (46MM) BLACK 55020DKM

227,56€
230,06€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei WATCH GT 5 46mm Vili-B19F | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Black 55020DKM

229,38€
231,88€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedpulksteni Huawei GT 5 46mm Black 55020DKM

275,71€
278,21€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69K |
| Akumulatora darbības laiks: | 14 d |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Augstuma mērītājs, Barometrs, Miega uzraudzība, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P45,80 mm x D45,80 mm x A10,90 mm |
| Svars: | 48 g |
| Displeja izmērs: | 3,63 cm (1,43) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 46 mm Fluorelastomer-Armband
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































