Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 5 Pro 46 mm ar titāna siksniņu (55020DKB)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,63 cm (1,43")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Dziļuma mērītājs, Hronometrs, Kalendārs, Laika prognoze, Miega uzraudzība, Modinātājs, Mūzikas vadība, Peldēšanas funkcijas, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 466 Pikseļi x 466 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 Pro 46 mm ar titāna siksniņu (55020DKB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 190,90€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Huawei Watch GT 5 Pro Elite Silver (55020DKB) | 55020DKB | 6942103132049

269,50€
269,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Elite Silver | 55020DKB | 6942103132049

285,55€
285,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm | PHT19081 | 6942103132049

291,00€
297,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm Vili-B29M Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.43 inches Titanium ( 55020DKB 6942103132049 ) aksesuārs mobilajiem telefoniem

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm titanium 55020DKB

318,27€
318,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm, titanium 55020DKB

324,30€
324,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Elite Srebrny VILI-B29M

332,44€
332,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei GT 5 Pro 46mm Titan 55020DKB

339,71€
339,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm Vili-B29M | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43 inches | Titanium 55020DKB

345,75€
350,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm (55020DKB)

351,95€
351,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm | 55020DKB | 6942103132049

367,97€
367,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro 46mm Titanium viedpulkstenis 55020DKB

399,99€
399,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 5 Pro 46mm Vili-B29M Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.43 inches Titanium ( 6942103132049 55020DKB Vili-B29M ) Viedais pulkstenis smartwatch

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 5 Pro Viedpulkstenis 46mm

446,27€
448,77€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedpulksteni Huawei GT 5 Pro 46mm Titan 55020DKB

549,64€
552,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 40 m |
| Aizsardzības klase: | IP 69K, IP X9K |
| Akumulatora darbības laiks: | 14 d |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Dziļuma mērītājs, Hronometrs, Kalendārs, Laika prognoze, Miega uzraudzība, Modinātājs, Mūzikas vadība, Peldēšanas funkcijas, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Aproces platums: | 22 mm |
|---|---|
| Izmēri: | P46,3 mm x D46,3 mm x A10,9 mm |
| Svars: | 53 g |
| Displeja izmērs: | 3,63 cm (1,43") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 5 Pro 46 mm ar titāna siksniņu (55020DKB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Huawei
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Huawei Watch4Huawei Y5 2019 MaciņšHuawei Y6SHub ASUS ROGHub laptopHuggies Elite Soft 1Hunter Gumijas ZābakiHyperx 16GB DDR4 3200 MHzI PeleHuawei Watch Gt 3 ProHuawei Watch Gt 4Huawei Watch Gt 3Huawei Watch Gt 2Kurpes Ar SiksniņuHuawei Watch 4 ProHuawei GT 34Galaxy Watch 5 45MmHuawei watch ultimateHuawei Watch D































