Ilustrācija var atšķirties
Huawei Watch GT 6 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTX)
Ražotājs: Huawei
Ilustrācija var atšķirties
- Viedpulkstenis
- Displeja izmērs: 3,73 cm (1,47")
- Atrašanās vietas noteikšana: Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS
- Komforta funkcijas: Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Piezīmju grāmatiņa, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Operētājsistēma: HarmonyOS
- Displeja tips: AMOLED
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTX)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Huawei
Populāri produkti

Huawei Watch Fit 4 Pro
no 133,89€

Xplora X6 Play
no 195,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 44 mm
no 208,98€

Garmin Venu 4 45 mm
no 423,99€

Samsung Galaxy Watch8 BT 40 mm
no 193,20€

Fitbit Charge 6
no 107,00€

Samsung Galaxy Watch8 LTE 40 mm
no 200,45€

Garmin Fenix 7 Pro Solar
no 449,30€

Garmin Venu 4 41 mm
no 411,25€

Garmin Instinct 3 AMOLED 45 mm
no 298,99€
25 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Huawei Watch GT 6 46mm Active | 40-61-7593 | 6942103168154 | Q523-042

185,45€
185,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm black | 40-61-7593 | 6942103168154

185,90€
185,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT6 3.73 cm (1.47) AMOLED 46 mm Digital 466 x 466 pixels Touchscreen Black GPS (satellite) 55020FTX

200,21€
205,20€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Huawei WATCH GT 6 46mm Smart watch GPS (satellite) AMOLED 1.47 inches Waterproof Black ( 55020FTX 40-61-7593 485880 Atum-B19F Q523-042 ) Viedais pulkstenis smartwatch

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTX

219,98€
219,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm Active ATUM-B19F

222,82€
222,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm, black 55020FTX

224,20€
224,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI TECHNOLOGIES Huawei WATCH GT 6 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black|55020FTX

225,42€
225,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTX

228,60€
235,60€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Huawei WATCH GT 6 46mm | Viedpulkstenis | GPS (satellīts) | AMOLED | 1.47 collas | Ūdensizturīgs | Melns

231,19€
231,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Smartwatch 46mm Black 55020FTX

235,51€
235,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 46mm Stainless Steel Case with Black Fluoroelastomer Strap Black 55020FTX

238,40€
238,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 46mm Black viedpulkstenis 55020FTX

239,00€
239,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Viedpulkstenis 46mm Black | 55020FTX | 6942103168154

239,58€
239,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT 6 46mm Active | Atum-B19F | 6942103168154 | ZEG-SMW-HUA-171

245,84€
245,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulkstenis HUAWEI Watch GT6 46mm Black Stainless Steel Case with Black Fluoroelastomer Strap

249,00€
249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
HUAWEI Watch GT6 46mm, Black sporta pulkstenis 55020FTX

249,00€
249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 Viedpulkstenis 46mm Black (55020FTX)

255,95€
255,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedpulksteni Huawei Watch GT6 46mm Stainless Steel Case with Black Fluoroelastomer Strap Black 55020FTX

263,78€
266,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Watch GT 6 46mm Active 6942103168154 (6942103168154) ( JOINEDIT88838080 )

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei Watch GT6 | 46mm Melns 64 GB
Watch GT6 | 46mm Melns 64 GB

269,00€
269,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Huawei WATCH GT 6 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTX

272,98€
275,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Viedpulksteni Huawei WATCH GT 6 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black 55020FTX

283,44€
285,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei Watch GT6 Viedpulkstenis 46mm Black

318,73€
321,23€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Huawei WATCH GT6 3.73 cm (1.47") AMOLED 46 mm Digital 466 x 466 pixels Touchscreen Black GPS (satellite) Q523-042

377,76€
380,26€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 5 ATM |
| Aizsardzības klase: | IP 69 |
| Akumulatora kapacitāte: | 867 mAh |
| Akumulatora darbības laiks: | 21 h |
| Qi saderīgs: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | Bez |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Komforta funkcijas: | Aktivitātes atpazīšana, Asins skābekļa sensors, Atpakaļskaitīšanas funkcija, Augstuma mērītājs, Barometrs, Cikla uzraudzība, Hronometrs, Kalendārs, Miega uzraudzība, Peldēšanas funkcijas, Piezīmju grāmatiņa, Pulsa mērīšana, Sirdsdarbības frekvence, Soļu skaitītājs, Termometrs, Viedtālruņa paziņojumi, Žiroskops |
| Mūzikas vadība: | Jā |
| Mikrofons: | Jā |
| Skaļruņa funkcija: | Jā |
| Diametrs: | 46 mm |
|---|---|
| Svars: | 51,3 g |
| Nerūsējošā tērauda korpuss |
| Displeja izmērs: | 3,73 cm (1,47") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 466 Pikseļi x 466 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 317 ppi |
| Operētājsistēma: | HarmonyOS |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Huawei Watch GT 6 46 mm ar fluorelastomēra siksniņu (55020FTX)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































