Ilustrācija var atšķirties
iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG
Ražotājs: iiyama
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 54,60
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 12 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 138,80 cm
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
iiyama
Populāri produkti

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
no 124 505,37€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

Samsung QE75T
no 925,43€

Samsung QM55C (LH55QMCEBGCXEN)
no 718,99€

Samsung QH55C (LH55QHCEBGCXEN)
no 927,69€

Samsung OH55A-S
no 4 365,00€

LG 32SM5J
no 440,00€

Samsung BE75D-H (LH75BEDHLGUXEN)
no 892,36€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG - 140 cm (55) Diagonalklasse (138.8 cm (54.6) TH5565MIS-B1AG (4948570114733) ( JOINEDIT87672718 )

1 305,00€
1 305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
IIYAMA TH5565MIS-B 138.8CM 54.6IN IPS TH5565MIS-B1AG (4948570114733) ( JOINEDIT87928902 ) publiskie komerciālie info ekrāni

1 330,00€
1 330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama TH5565MIS-B 55" IPS LED 16:9 monitors TH5565MIS-B1AG

1 330,00€
1 330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG - 140 cm (55") Diagonalklasse (138.8 cm (54.6")

1 482,62€
1 487,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 106 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Izmēri: | P126,56 cm x A73,65 cm x D7,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 37,50 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 138,80 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 54,60 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 12 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.100:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 450 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Video sienas atbalsts: | Jā |
| Vairāku displeju spēja: | Jā |
| Gaismas sensora automātika: | Jā |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio ieeja (Cinch), Audio izeja (3,5 mm), Audio izeja (Cinch), AV ieeja, AV izeja, HDMI ieeja, HDMI izeja, IrDa, IR-uztvērējs, Komponentu ieeja, Komponentu izeja, RS232C Din 8 Pin, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Tālvadības pults: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M
iiyama ProLite TH5565MIS-B1AG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























