Samsung KM24C-C kiosks (LH24KMCCBGCXEN)
Ilustrācija var atšķirties
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
no 1 535,55līdz 1 947,907 PiedāvājumiRažotājs: Samsung
  • Ekrāna izmērs: 24
  • Skārienekrāns: Jā
  • Kiosks
  • Procesors: Intel Celeron, 1 CPU
  • Atmiņa: Flash, 256 GB
  • 75 Hz
  • Operētājsistēma: Windows 10 IoT Enterprise
Rādīt visus produkta datus
Cenas vēsture
1M 3M6M
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Samsung Professional monitor KIOSK KM24C 24 inch Matte, Touch 16h/7 250(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Win10 IoT Celeron 3 years d2d (LH24KMCCBGCXEN)
prodImage
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
prodImage
Samsung LH24KMCCBGCXEN 24" ADS White monitors
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
"Oferta de quiosco samsung smart signage km24c-c de 60 9 cm 24"" Unicamente spedition" ( LH24KMCCBGCXEN )
Monitor Samsung Samsung KM24C-C Kiosk 61 cm (24") LED 250 cd/m² Full HD Biały Ekran dotykowy Procesor wbudowany Windows 10 IoT Enterprise 16/7 LH24KMCCBGCXEN
Produkta dati
Papildu funkcijas
Kiosks
Atmiņa: Flash, 256 GB
75 Hz