Ilustrācija var atšķirties
Ikra ILH 3000 A (81002880-AZ)
Ražotājs: Ikra
Ilustrācija var atšķirties
- Smalcinātājs
- Jauda: 3.000 W
- Savākšanas maiss: 60 l
- Griešanas mehānisma tips: Veltņu pļaujmašīna
- Griešanas jauda: 44 mm
- Skaņas spiediens: 92 dB
- Tīkla spriegums: 230 V
- Automātiska pašievilkšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Ikra ILH 3000 A (81002880-AZ)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ikra
Populāri produkti

Einhell GC-RS 60 CB (3430635)
no 235,00€

Zipper ZI-HAEK4100
no 795,00€

Makita UD2500
no 285,00€

Einhell GC-KS 2540 CB (3430400)
no 165,00€

AL-KO Easy Crush MH 2810
no 263,88€

Einhell REDAXXO 36/25 (3430710)
no 210,00€

AL-KO Easy Crush LH 2810
no 289,98€

Zipper ZI-HAEK4000
no 415,00€

Einhell GC-KS 2540 (3430330)
no 127,99€

Scheppach GS 60
no 239,58€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ELEKTRISKAIS ZARU SMALCINĀTĀJS 3 KW IKRA MOGATEC ILH 3000 A (4010951812207) ( 4010951812207 81002880 )

275,00€
275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ELEKTRISKAIS ZARU SMALCINĀTĀJS 3 KW IKRA MOGATEC ILH 3000 A

332,00€
332,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Elektriskais zaru smalcinātājs Ikra Mogatec ILH 3000A

349,00€
349,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 3.000 W |
|---|---|
| Savākšanas maiss: | 60 l |
| Griešanas mehānisma tips: | Veltņu pļaujmašīna |
| Griešanas jauda: | 44 mm |
| Skaņas spiediens: | 92 dB |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Automātiska pašievilkšana: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas grozs: | Jā |
| Svars: | 23,50 kg |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Ikra ILH 3000 A (81002880-AZ)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Ikra
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Ilgs ceļojums ar dažādiem piedzīvojumiemIlly Iperespresso kapsulasIlly kafijaIlly kafijas automātiIlly kafijas kapsulasIlly kafijas pupiņasIlly Kapsulu AutomātsiMac 2021Indesit Trauku Mazgājamā MašīnaInhalators Cena3000GAthlon 30003000 MHzAMD 3000Dremel 3000Ks 3000 +AMD Ryzen 3000DDR4 3000Memory 3000 MHzAMD Athlon 3000

















