Ilustrācija var atšķirties
Scheppach Biostar 3000 (400 V)
Ražotājs: Scheppach
Ilustrācija var atšķirties
- Smalcinātājs
- Jauda: 3.000 W
- Griešanas mehānisma tips: Veltņu pļaujmašīna
- Griešanas jauda: 45 mm
- Skaņas spiediens: 85 dB
- Tīkla spriegums: 400 V
- Savākšanas grozs: Neobligāts
- Izmēri: P600 mm x A1.400 mm x D410 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach Biostar 3000 (400 V)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Scheppach
Populāri produkti

Scheppach GS 60
no 239,58€

Einhell GC-RS 60 CB (3430635)
no 235,00€

Zipper ZI-HAEK4100
no 795,00€

Makita UD2500
no 285,00€

Einhell GC-KS 2540 CB (3430400)
no 165,00€

AL-KO Easy Crush MH 2810
no 263,88€

Einhell REDAXXO 36/25 (3430710)
no 210,00€

AL-KO Easy Crush LH 2810
no 289,98€

Zipper ZI-HAEK4000
no 415,00€

Einhell GC-KS 2540 (3430330)
no 127,99€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Krups Rozdrabniacz Scheppach BIOSTAR3000 | SCH40520000 | 4014915024415

853,65€
853,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Krups Smalcinātājs Scheppach BIOSTAR3000 | SCH40520000 | 4014915024415

864,20€
864,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Garden Shredder Biostar 3000 400V, Scheppach 40520000&SCHEP

970,10€
970,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Krups Rozdrabniacz Scheppach BIOSTAR3000 SCH40520000 (4014915024415) ( JOINEDIT74000859 )

975,00€
975,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zaru smalcinātājs Scheppach Biostar 3000 400V

999,00€
999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 3.000 W |
|---|---|
| Griešanas mehānisma tips: | Veltņu pļaujmašīna |
| Griešanas jauda: | 45 mm |
| Skaņas spiediens: | 85 dB |
| Tīkla spriegums: | 400 V |
| Savākšanas grozs: | Neobligāts |
|---|
| Izmēri: | P600 mm x A1.400 mm x D410 mm |
|---|---|
| Svars: | 51 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Scheppach Biostar 3000 (400 V)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























