Ilustrācija var atšķirties
Imperial Dabman i410 BT
Ražotājs: Imperial
Ilustrācija var atšķirties
- Atskaņošanas nesēji: MP3 atskaņošana
- Integrēts FM uztvērējs: Jā
- RDS uztvērējs: Jā
- Viļņu diapazoni: DAB+, Digitālais radio (DAB), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM)
- Savienojumi: Antena, Audio izeja (3,5 mm), S/PDIF optiskā, USB
- WiFi iespējots: Jā
- Bluetooth: Jā
- Raidītāja atmiņas vietas: 700
Cenas vēsture
1M 3M6M
Imperial Dabman i410 BT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Imperial
Populāri produkti

Imperial DABMAN 280CD
no 201,20€

Albrecht DR-54
no 94,81€

Albrecht DR 114
no 83,00€

Denver DAB-48
no 39,00€

Loewe klang s3
no 817,50€

Roberts Revival Petite 2
no 142,98€

Albrecht DR 112
no 68,20€

Albrecht DR 865
no 139,71€

Albrecht DR 57
no 129,40€

Panasonic RF-D15
no 87,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Radio Imperial Radio Imperial DABMAN i410 DAB+/FM Wi-Fi Czarne | 22-239-10 | 4024035239101

94,10€
94,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Radio Imperial Radio Imperial DABMAN i410 DAB+/FM Wi-Fi Czarne | 22-239-10 | 4024035239101

94,45€
94,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Radio Imperial DABMAN i410 DAB+/FM Wi-Fi Radio Black | 22-239-10 | 4024035239101

96,75€
96,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Imperial DABMAN i410 BT ( 22 239 10 4024035239101 ) radio radiopulksteņi 22-239-10

110,00€
110,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telestar IMPERIAL DABMAN i410 BT. Radiotyp: Internet, Tunertyp: Analog & Digital, Unterstützte Bänder: DAB+, FM. Bildschirmdiagonale: 7,62 cm (3). USB-Stecker: USB Typ-A. Produktfarbe: Schwarz, Internetradio Services unterstützt: Amazon Music, Calm Radio, Deezer, Napster, Qobuz, Soundmachine, Den Gezeiten unterworfen, Antennentyp: Extern. Energiequelle: AC, DC input Spannung: 5 V (22-239-10)

117,67€
122,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Atskaņošanas nesēji: | MP3 atskaņošana |
|---|---|
| Integrēts FM uztvērējs: | Jā |
| RDS uztvērējs: | Jā |
| Viļņu diapazoni: | DAB+, Digitālais radio (DAB), UKW, Frekvences modulētā izstarošana (FM) |
| Tālvadības pults: | Jā |
|---|---|
| Strāvas padeve: | Barošanas bloks |
| Savienojumi: | Antena, Audio izeja (3,5 mm), S/PDIF optiskā, USB |
|---|---|
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Raidītāja atmiņas vietas: | 700 |
| Pulkstenis: | Jā |
| Modināšanas funkcija: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekvalaizers: | Jā |
| Izmēri: | P150 mm x A110 mm x D110 mm |
|---|---|
| Svars: | 230 g |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Imperial Dabman i410 BT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























