Ilustrācija var atšķirties
Pure Classic Mini
Ražotājs: Pure
Ilustrācija var atšķirties
- DAB radio
- Uztvērēja mūzikas jauda: 5 W
- Viļņu diapazoni: DAB+, UKW
- Skaļruņa princips: 1-ceļi
- Savienojumi: USB-C
- Bluetooth: Jā
- Raidītāja atmiņas vietas: 80
- Pulkstenis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Pure Classic Mini
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Pure
Populāri produkti

Pure Elan One²
no 32,30€

Albrecht DR-54
no 94,81€

Albrecht DR 114
no 83,00€

Denver DAB-48
no 39,00€

Loewe klang s3
no 821,25€

Roberts Revival Petite 2
no 142,98€

Albrecht DR 112
no 68,20€

Albrecht DR 865
no 139,71€

Albrecht DR 57
no 129,40€

Panasonic RF-D15
no 87,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PURE ACOUSTICS Pure Classic Mini Coffee Black/Walnt EU/UK/AU Tischradio DAB+, FM Schwarz, Walnuss (253800)

100,77€
105,76€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Uztvērēja mūzikas jauda: | 5 W |
|---|---|
| Viļņu diapazoni: | DAB+, UKW |
| Strāvas padeve: | Akumulators, USB-C |
|---|---|
| Akumulatora darbības laiks: 15 h | |
| Noņemama nēsāšanas siksniņa | |
| Teleskopa antena |
| Skaļruņa princips: | 1-ceļi |
|---|---|
| Savienojumi: | USB-C |
| Bluetooth: | Jā |
| Raidītāja atmiņas vietas: | 80 |
| Pulkstenis: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Ekvalaizers: | Jā |
| Izmēri: | P16,40 cm x A9,40 cm x D8,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 710 g |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Pure Classic Mini
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Pure
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Pure Invisible Roll OnPurenn mazgāšanas līdzekļiPurina Kaķu BarībaPurina One kaķu barībaPusautomātiskie Kafijas AutomātiPusdienu šķīvjiPutnu AtbaidītājiPārgājiena zābakiPure DeodorantDuplo ClassicClassic VelosipēdiPure DeoRuukki ClassicAbba ClassicNivea Pure InvisibleLEGO duplo classicLEGO classic 10713Russell Hobbs Classic




















