Ilustrācija var atšķirties
Indexa MA80P
Ražotājs: Indexa
Ilustrācija var atšķirties
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 9 V
- Darbības rādiuss: 30 m
- Frekvenču diapazons: 433 MHz
- Noteikšanas leņķis: 100 °
- Aizsardzības klase: IP 44
- Materiāls: Plastmasa
- Izmēri: P7 cm x D5,20 cm x A11,20 cm
Cenas vēsture
1M
Indexa MA80P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Indexa
Populāri produkti

Indexa CO90-230
no 231,71€

Ei Electronics Ei650
no 35,39€

Ei Electronics Ei650i
no 38,32€

Hekatron Genius Plus
no 37,98€

Siedle mājas telefons 6+N HTA 811-0 W
no 190,59€

Ei Electronics Ei650RF-3XD
no 117,54€

Ritto TwinBus Wohntelefon 1-7630
no 48,74€

Burg-Wächter Combi-Line CL 410 E
no 470,15€

Gira Zweifamilienhaus-Paket Audio 049544
no 489,46€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
INDEXA Bewegungsmelder 33551 (33551)

40,98€
45,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P7 cm x D5,20 cm x A11,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 96 g |
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Strāvas padeve: | Akumulators |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 9 V |
| Darbības rādiuss: | 30 m |
| Frekvenču diapazons: | 433 MHz |
| Noteikšanas leņķis: | 100 ° |
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
Cenas vēsture
1M
Indexa MA80P
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















