Ilustrācija var atšķirties
Intel Xeon E5-2637V4 Paplāte
Ražotājs: Intel
Ilustrācija var atšķirties
- CPU
- Procesors: Intel
- Procesora modelis: Intel Xeon
- Kodolu skaits: 4
- Ligzda: 2011-v3
- Procesora modeļa numurs: E5-2603V4
- Procesora takts: 3,50 GHz
- Procesora takts Turbo: 3,70 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Intel Xeon E5-2637V4 Paplāte
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Intel
Populāri produkti

Intel Core i5 14600K Kastē
no 304,24€

Intel Core i7 12700K Kastē
no 270,49€

Intel Core i7 14700K Boxed
no 363,15€

Intel Core i3 14100 Boxed
no 172,65€

Intel Core i5 14400 Iepakots
no 255,18€

Intel Xeon E-2488 Paplāte
no 1 052,98€

Intel Core i7 14700F Boxed
no 304,25€

Intel Core i5 13500 Boxed
no 259,44€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Intel - Xeon E5-2637V4 - 3.5 GHz - 4 Kerne - 8 Threads - 15 MB Cache-Speicher LGA2011-v3 Socket CM8066002041100

279,05€
284,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Xeon |
| Procesora modeļa numurs: | E5-2603V4 |
| Kodolu skaits: | 4 |
| Procesora takts: | 3,50 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 3,70 GHz |
| Ligzda: | 2011-v3 |
| L2 kešatmiņa: | 1MB |
| L3 kešatmiņa: | 15MB |
| Komandu kopas: | AES-NI, AVX2, Dīkstāves stāvokļi, Hiperpavedināšana, Intel 64, Intel virtualizācijas tehnoloģija, Pieprasījuma balstīta pārslēgšana, Termālās uzraudzības tehnoloģijas, Turbo tehnoloģija, Uzlabotā SpeedStepping tehnoloģija, VT-d, VT-x |
| Maks. patēriņš: | 135 W |
| Iepakots (ieskaitot ventilatoru): | Nē |
| Iepakots (bez ventilatora): | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M
Intel Xeon E5-2637V4 Paplāte
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















