Ilustrācija var atšķirties
JBL BAR 1300MK2
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 11.1.4
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: Dolby Atmos, DTS:X
- Savienojumi: HDMI ieeja, HDMI izeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Jā
- Bezvadu: Subvūfers
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL BAR 1300MK2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Bar 800
no 748,90€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

LG DSC9S
no 281,25€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

LG DS80TR
no 905,99€

Sonos Ray
no 179,99€

Bose TV Skaļrunis
no 220,00€

Bose Smart Soundbar
no 380,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Bar 1300MK2 skaņas josla – 11.1.4 kanālu skaņas joslas sistēma

1 148,27€
1 148,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Nominālā slodze: | Centrs 950 W, Zemfrekvences skaļrunis 1.200 W |
|---|---|
| Pārraides diapazons centrs: | 33 Hz - 20 kHz |
| Centra skaļruņa izmēri: | P103 cm x D13,60 cm x C5,80 cm |
| Skaņa: | Dolby Atmos, DTS:X |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI ieeja, HDMI izeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Sānu noņemami skaļruņi | |
| Skaļruņu nominālā jauda: 320 W | |
| Iespējama uzstādīšana pie sienas |
| Kanāli: | 11.1.4 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Jā |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Nominālā slodze sistēma: | 2.470 W |
| Izmēri: | P140,40 cm x D13,60 cm x A5,80 cm |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Zemfrekvenču skaļruņa Subwoofer: | 2 x 8" |
| Subwoofera izmēri: | S112,40 cm x Z45,20 cm x A38,10 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL BAR 1300MK2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















