Ilustrācija var atšķirties
JBL BAR 800MK2
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Soundbar
- Kanāli: 7.1
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Skaņa: Dolby Atmos
- Savienojumi: HDMI ieeja, HDMI izeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit)
- Skaļruņi: 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers
- Bezvadu: Jā
- Bezvadu: Subvūfers
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL BAR 800MK2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL BAR 1300MK2
no 1 308,00€

Sonos Arc Ultra
no 742,99€

Sonos Beam (Gen. 2)
no 369,99€

Bose Smart Ultra skaņas josla
no 775,00€

Samsung Q-Serie Soundbar HW-Q610GF
no 490,99€

LG DS80TR
no 905,99€

Samsung HW-Q990F
no 741,85€

LG DSC9S
no 280,85€

Sony HT-SF150
no 85,70€

Sonos Ray
no 179,99€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Bar 800MK2 7.1Bluetooth MultiBeam Soundbar Black EU JBLBAR800M2BLKEP

681,80€
681,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800MK2 7.1Bluetooth MultiBeam Soundbar Black EU | JBLBAR800M2BLKEP | 1200130020032

688,55€
688,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800MK2 7.1 Bluetooth MultiBeam skaņas josla Black EU | JBLBAR800M2BLKEP | 1200130020032

697,85€
697,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800MK2 Mājas kinozāle 7.1 780W melna (JBLBAR800M2BLKEP)

752,95€
752,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800MK2 Mājas kinozāle 7.1 780W melna JBLBAR800M2BLKEP (1200130020032) ( JOINEDIT88400109 )

820,00€
820,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800 5.1.2 melna - Soundbar majas kinozale ( JBLBAR800M2BLKEP ) mājas kinozāle

829,00€
829,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800MK2 Mājas kinozāle 7.1 780W melna JBLBAR800M2BLKEP

832,80€
832,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Harman JBL Bar 800 MK2 7.1-Kanal BT Soundbar m. abnehmb. LS, Schwarz JBLBAR800M2BLKEP

867,83€
872,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Mājas kinozāle JBL Bar 800MK2 7.1 soundbar with 10″ wireless sub, 780W, 35-20000Hz, Dolby Atmos®, HDMI eARC JBLBAR800M2BLKEP

899,00€
899,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bar 800MK2 Mājas kinozāle 7.1 780W melna

971,06€
973,56€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Nominālā slodze: | Centrs 400 W, Zemfrekvences skaļrunis 300 W |
|---|---|
| Pārraides diapazons centrs: | 35 Hz - 20 kHz |
| Centra skaļruņa izmēri: | P85,40 cm x D12,80 cm x C5,20 cm |
| Skaņa: | Dolby Atmos |
|---|---|
| Tālvadības pults: | Jā |
| Savienojumi: | HDMI ieeja, HDMI izeja, HDMI-eARC, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Sānos noņemami skaļruņi | |
| Skaļruņa nominālā jauda: 80 W | |
| Iespējama sienas uzstādīšana |
| Kanāli: | 7.1 |
|---|---|
| Skaļruņi: | 1x Centrālais skaļrunis, 1x subvūfers |
| Bezvadu: | Jā |
| Bezvadu: | Subvūfers |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Nominālā slodze sistēma: | 780 W |
| Izmēri: | P103 cm x D12,80 cm x A5,20 cm |
| Subwoofera veids: | Aktīvs |
|---|---|
| Subwoofera izmēri: | S40 cm x Z32,50 cm x A32,50 cm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL BAR 800MK2
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




























