Ilustrācija var atšķirties
Jabra Biz 2400 II QD Duo NC Wideband
Ražotājs: Jabra
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Konstrukcija: Daļēji atvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Pārraides diapazons: 100 Hz - 4.500 Hz
- Nominālā pretestība: 150 Ω
- Skaņas spiediens: 10 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 101 Hz - 8.000 Hz
- Kabeļa garums: 1 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Biz 2400 II QD Duo NC Wideband
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jabra
Populāri produkti

HyperX Cloud III
no 59,85€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 234,50€

Razer Barracuda Pro
no 125,35€

Sennheiser PC 8 USB
no 24,35€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,60€

Logitech Zone 300
no 55,21€

JBL Quantum 910X
no 230,00€

EPOS IMPACT D 10 HS (1000577)
no 82,87€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jabra BIZ 2400 II Duo 2489-820-209

171,74€
176,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Jabra BIZ 2400 II Duo NEXT GENERATION - IP Wideband-Headset (QD) Type: 82 E-ST ( 2489 820 209 ) aksesuārs mobilajiem telefoniem 2489-820-209

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra BIZ 2400 II Duo | 2489-820-209 | 5706991013061 | WLONONWCRCL86

194,91€
194,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra BIZ 2400 II Duo 2489-820-209

204,38€
204,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Konstrukcija: | Daļēji atvērts |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 100 Hz - 4.500 Hz |
| Nominālā pretestība: | 150 Ω |
| Skaņas spiediens: | 10 dB |
| Svars: | 70 g |
|---|
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 101 Hz - 8.000 Hz |
| Kabeļa garums: | 1 m |
|---|---|
| Bluetooth: | Nē |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Kanāli: | 2.0 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Biz 2400 II QD Duo NC Wideband
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























