Ilustrācija var atšķirties
Jacques Lemans Derby (1-1859D)
Ražotājs: Jacques Lemans
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu analogais pulkstenis
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Materiāls Aproce: Āda
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Jacques Lemans Derby (1-1859D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jacques Lemans
Populāri produkti

Jacques Lemans 1-1540
no 112,90€

Jacques Lemans Liverpool (1-2060C)
no 150,09€

Jacques Lemans Miami 1-1784
no 94,85€

Jacques Lemans Derby 1-1859H
no 199,29€

Zeppelin LZ129 Hindenburg 80425
no 289,79€

Citizen Elegant CB0010-88L
no 350,10€

Daniel Wellington Classic St Mawes
no 167,99€

Casio Edifice EF-527D-1AVEF
no 135,00€

Casio Edifice EFV-100D-2AVUEF
no 81,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jacques Lemans, Žaks LeMans 1-1859d Derby vīriešu 40 mm 10atm

156,09€
156,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kalendārs: | Jā |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 41 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A8 mm |
| Svars: | 54 g |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Jacques Lemans Derby (1-1859D)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















