Ilustrācija var atšķirties
Jacques Lemans Rome 1-1841
Ražotājs: Jacques Lemans
Ilustrācija var atšķirties
- Sieviešu analogais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Āda
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Pēcapgaismojuma displejs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Jacques Lemans Rome 1-1841
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jacques Lemans
Populāri produkti

Jacques Lemans York 1-1594
no 239,20€

Emporio Armani AR1925
no 136,72€

Tommy Hilfiger 1781943
no 96,32€

Tissot PRX 35 mm (T137.210.11.041.00)
no 359,99€

Tommy Hilfiger 1781944
no 94,00€

Michael Kors Pyper MK4339
no 184,48€

Fossil Carlie Mini (ES4502)
no 107,49€

Boccia 3189-02
no 147,89€

Citizen Super Titanium EW2210-53E
no 322,89€

Emporio Armani AR1926
no 111,46€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jacques Lemans 1-1841ZL 1-1841ZL

159,20€
159,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 12-/24-stundu formāts: | 12 stundu |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Displeja tips: | Pēcapgaismojuma displejs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 37 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A8 mm |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Jacques Lemans Rome 1-1841
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















