Ilustrācija var atšķirties
Jacques Lemans Liverpool 1-1739
Ražotājs: Jacques Lemans
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Āda, Kaučuks
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Pēcapgaismojuma displejs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jacques Lemans Liverpool 1-1739
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jacques Lemans
Populāri produkti

Jacques Lemans 1-2163B
no 165,69€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 204,89€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 599,00€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 315,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 679,55€

Seiko Chronograph (SSB387P1)
no 677,49€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,34€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Laikrodis Watches Jacques Lemans GENTS 1-1739B 1-1739B (4040662113775) ( JOINEDIT79130893 )

225,00€
225,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | 2. Laika zona, Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 100 m |
| Displeja tips: | Pēcapgaismojuma displejs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 46 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A13 mm |
| Materiāls Aproce: | Āda, Kaučuks |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| 12-/24-stundu formāts: | 24 stundas |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jacques Lemans Liverpool 1-1739
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















