Ilustrācija var atšķirties
Joie i-Traver
Ražotājs: Joie
Ilustrācija var atšķirties
- Bērnu sēdeklis
- Vecuma piemērotība: 3 gads(i) - 12 gads(i)
- Regulējamas pozīcijas: 13
- Ķermeņa svars: Līdz 36 kg
- Materiāls: Poliesters
- Noņemams un mazgājams pārvalks: Jā
- Pārbaudes numurs: ECE R129
- Izmēri: P44 cm x A83 cm x D56 cm
Ražotājs:
Joie
Populāri produkti

Joie i-Snug 2
no 100,00€

Cybex Solution X i-Fix
no 199,00€

Cybex Solution S2 i-Fix
no 199,00€

Cybex Solution G2 i-Fix Comfort
no 229,00€

Maxi Cosi Emerald 360 S
no 389,99€

Maxi Cosi Titan S i-Size
no 235,00€

Cybex Sirona Gi i-Size
no 439,99€

Cybex Solution G2 i-Fix Plus
no 249,00€

Britax Römer Adventure Plus 2
no 135,76€

Britax Römer Discovery Plus 2
no 169,92€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Automobilinė kėdutė Joie i-Traver Signature 100–150 cm Juoda C1903BAECL000 (5056080620510) ( JOINEDIT87532235 )

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Automobilinė kėdutė Joie i-Traver Signature 100–150 cm Žalia C1903BAEVG000 (5056080620534) ( JOINEDIT89185044 )

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P44 cm x A83 cm x D56 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,60 kg |
| Regulējamas pozīcijas: | 13 |
|---|---|
| Ķermeņa svars: | Līdz 36 kg |
| Materiāls: | Poliesters |
| Vecuma piemērotība: | 3 gads(i) - 12 gads(i) |
|---|
| Noņemams un mazgājams pārvalks: | Jā |
|---|---|
| Pārbaudes numurs: | ECE R129 |
Populāri produkti




















