Ilustrācija var atšķirties
Joyor Y8-S (ar ielas atļauju)
Ražotājs: Joyor
Ilustrācija var atšķirties
- E-skūteris
- StVZO: Jā
- Jauda: 500 W
- Darbības rādiuss: 90 km
- Ātrums: 20 km/h
- Noderīgā slodze: 96 kg
- Riepu izmērs: 10"
- Pagrieziena rādītājs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Joyor Y8-S (ar ielas atļauju)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Joyor
Populāri produkti

Joyor S5 Pro (ar ielas atļauju)
no 774,00€

Navee ST3 Pro (ar ielas atļauju)
no 481,31€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JOYOR Y8-S Elektriskais skrejritenis ar sēdekli, 48V, 26Ah, 500W, 10"

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Apdrošināšanas pienākums saskaņā ar Elektrokleinstfahrzeuge-Verordnung (eKFV)
| Akumulators integrēts: | Jā |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 1.248 Wh |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 13 h |
| Izmēri: | P60 cm x A130 cm x G120 cm |
|---|---|
| Svars: | 24 kg |
| StVZO: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 500 W |
| Darbības rādiuss: | 90 km |
| Ātrums: | 20 km/h |
| Noderīgā slodze: | 96 kg |
| Riepu izmērs: | 10" |
| Pagrieziena rādītājs: | Jā |
| Atstarotāji: | Jā |
| Stends: | Jā |
| Saliekams: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Joyor Y8-S (ar ielas atļauju)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Populārākās meklēšanas
Joyroom AdapterJP SportsJuicy CoutureJulius Meinl kafijaJump StarterJumta AeratorsJumta Bagāžnieki VelosipēdiemJumta SegumaJura kafijas automāta tīrīšanaIelas VelosipēdiKuloni Ar BurtiemMēbeles Ar DefektiemZābaki Ar PapēdiAuskari Ar SafīriemAuskari Ar AmetistuApavi ar GaismiņāmGulta ar RakstāmgalduRozete Ar SlēdziGredzeni Ar Rubīnu


















