Ilustrācija var atšķirties
Kärcher BP 4 Garden komplekts (1.645-352.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Jauda: 1.000 W
- Sūknēšanas spiediens: 4,50 bar
- Maks. sūknēšanas augstums: 45 m
- Plūsmas ātrums: 4.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Slēdža veids: Kāju slēdzis
- Izmēri: P21 cm x A23 cm x D35 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 4 Garden komplekts (1.645-352.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 195,00€

Grundfos SCALA1 5-55
no 443,45€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 215,00€

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 345,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,75€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 321,90€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 368,10€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karcher BP 4 Garden Set *EU 1.645-352.0

192,90€
192,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 1.000 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4,50 bar |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 45 m |
| Plūsmas ātrums: | 4.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Slēdža veids: | Kāju slēdzis |
| Izmēri: | P21 cm x A23 cm x D35 cm |
|---|---|
| Svars: | 9 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 4 Garden komplekts (1.645-352.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Kärcher
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Kärcher tvaika tīrītājs SC 2Kärcher tvaika tīrītājs SC 3Kā Uzlabot PotenciKāju Masāžas IerīceKāršu Spēles BērniemFitness GardenGarden Ceramic +Kärcher tvaikaKärcher tvaika tīrītājs SC 4Siltumnīca Garden PlusGarden Zāles PļāvējsKärcher mazgāšanas līdzekļiKärcher Tvaika GludeklisPoker KomplektsLEGO Komplekts






















