Ilustrācija var atšķirties
Kärcher BP 4 Home & Garden (1.645-363.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Jauda: 950 W
- Sūknēšanas spiediens: 4,50 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. sūknēšanas augstums: 45 m
- Plūsmas ātrums: 3.800 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 38°C
- Maks. sūkšanas augstums: 8 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 4 Home & Garden (1.645-363.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 411,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karcher Kärcher Haus- und Gartenpumpe BP 4 Home & Garden (gelb/Black, 950 Watt, für Klarwasser) | 1.645-363.0 | 4054278315959

211,50€
211,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher BP 4 Home Garden EU Booster Pumps 4054278315959 ( 1.645 363.0 ) aksesuārs putekļsūcējam 1.645-363.0

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KARCHER Haus- und Gartenpumpe BP 4 Home & Garden (gelb/schwarz, 950 Watt, für Klarwasser) 1.645-363.0

215,39€
220,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Karcher Kärcher BP 4 Home & Garden, pump (yellow / black) Ūdens sūknis 1.645-363.0

232,99€
232,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher BP 4 Home & Garden pompa ogrodowa (1.645-363.0) | 1.645-363.0 | 4054278315959

265,50€
265,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Automātiskā vai manuālā sūknis BP 4 Home & Garden - KARCHER - 950W - 4,5 bāri - 3800 l/h

291,20€
291,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 950 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4,50 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 45 m |
| Plūsmas ātrums: | 3.800 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 38°C |
| Maks. sūkšanas augstums: | 8 m |
| Izmēri: | P54 cm x A37,30 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,70 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 4 Home & Garden (1.645-363.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Kärcher
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Kärcher mazgāšanas līdzekļiKärcher Tvaika GludeklisKärcher tvaika tīrītājs SC 2Kärcher tvaika tīrītājs SC 3Kā Uzlabot PotenciKāju Masāžas IerīceKāršu Spēles BērniemFitness GardenGarden Ceramic +Home podKärcher tvaikaKärcher tvaika tīrītājs SC 4Siltumnīca Garden PlusGarden Zāles PļāvējsOffice 2021 HomeSmart Home CameraSmart Home Security



























