Ilustrācija var atšķirties
Kärcher BP 7 Mājas un Dārzs (1.645-373.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Jauda: 1.200 W
- Sūknēšanas spiediens: 6 bar
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. sūknēšanas augstums: 60 m
- Plūsmas ātrums: 6.000 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Maks. sūkšanas augstums: 8 m
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 7 Mājas un Dārzs (1.645-373.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 411,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Dārza Ūdens Sūknis Karcher BP 7 Home & Garden 1.2kW (1.645-373.0)

339,99€
339,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KARCHER Haus- und Gartenpumpe BP 7 Home & Garden (gelb/schwarz, 1.200 Watt, für Klarwasser) 1.645-373.0

377,56€
382,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kärcher BP 7 Home & Garden 1.645-373.0

389,17€
389,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher Sūknis KÄRCHER BP 7 Home & Garden - Multicelulārs - 1000 W - 5,5 bāri

424,39€
424,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KARCHER Čerpadlo BP 7 Home & Garden | 1.645-373.0 | 4054278315904

528,75€
528,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 1.200 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 6 bar |
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 60 m |
| Plūsmas ātrums: | 6.000 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Maks. sūkšanas augstums: | 8 m |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 25 mm (1") |
| Kabeļa garums: | 1,85 m |
| Sūkņa izeja: | 1 |
| Izmēri: | P54 cm x A37,30 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars: | 13,40 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 7 Mājas un Dārzs (1.645-373.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Kärcher
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Kärcher tvaika tīrītājs SC 2Kärcher tvaika tīrītājs SC 3Kärcher tvaika tīrītājs SC 4Kā Uzlabot PotenciKāju Masāžas IerīceKāršu Spēles BērniemMāja un Dārzs ŽurnālsMāras DārzsKärcher tvaikaKärcher mazgāšanas līdzekļiKärcher Tvaika GludeklisUn UkuleleMājas CenasMājas AtjaunošanaMājas CelšanaMājas Trenažieri


























