Ilustrācija var atšķirties
Kärcher CNS 36-35 Battery (1.444-050.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Motorzāģis
- Motorzāģa tips: Akumulatora motorzāģis
- Akumulatora spriegums: 36 V
- Zobena garums: 35 cm
- Ķēdes solis: 3/8"
- Eļļas tvertnes tilpums: 190 ml
- Skaņas spiediens: 104 dB
- Ķēdes ātrums: 21 m/s
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher CNS 36-35 Battery (1.444-050.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Kärcher CNS 18-30 Battery (1.444-001.0)
no 192,99€

Makita DUC150Z
no 205,00€

Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780)
no 137,79€

Einhell GE-LC 18 Li Solo (4501761)
no 95,00€

Makita DUC353Z
no 260,00€

Einhell GE-PS 18/15 Li Bag Kit (4600043)
no 117,90€

Makita DUC307ZX2
no 215,69€

Makita UC4041A
no 128,00€

Worx WG325E
no 146,99€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karcher Kärcher CNS 36-35 cordless chainsaw 1.444-050.0

256,90€
256,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher CNS 36-35 36 V 35 cm | 198345 | 4054278548968

268,30€
268,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KARCHER Kärcher CNS 36-35 Battery cordless chainsaw 1.444-050.0

274,42€
279,41€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Ķēdes zāģis Karcher CNS 36-35 36 V 35 cm | 198345 | 4054278548968

276,95€
276,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kärcher CNS 36-35 Battery cordless chainsaw 1.444-050.0

292,77€
292,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora spriegums: | 36 V |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Motorzāģa tips: | Akumulatora motorzāģis |
|---|---|
| Zobena garums: | 35 cm |
| Ķēdes solis: | 3/8" |
| Eļļas tvertnes tilpums: | 190 ml |
| Skaņas spiediens: | 104 dB |
| Ķēdes ātrums: | 21 m/s |
| Zobena aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P54 cm x A23,50 cm x D25,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,75 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher CNS 36-35 Battery (1.444-050.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Kärcher
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Kärcher tvaika tīrītājs SC 2Kärcher tvaika tīrītājs SC 3Kärcher tvaika tīrītājs SC 4Kā Uzlabot PotenciKāju Masāžas IerīceKāršu Spēles BērniemKärcher tvaikaKärcher mazgāšanas līdzekļiKärcher Tvaika Gludeklis18650 Batteryhp pavilion batteryPanasonic Battery LithiumAa Battery ChargerBlack Decker BatteryApc Battery ReplacementBattery Deep Cycle

























