Worx WG385E
Ražotājs: Worx
- Motorzāģis
- Motorzāģa tips: Akumulatora motorzāģis
- Akumulatora spriegums: 40 V
- Zobena garums: 40 cm
- Eļļas tvertnes tilpums: 160 ml
- Skaņas spiediens: 104 dB
- Ķēdes ātrums: 18 m/s
- Ķēdes bremze: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WG385E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Worx
Populāri produkti

Worx WG325E
no 146,99€

Makita DUC150Z
no 205,00€

Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo (4501780)
no 137,79€

Einhell GE-LC 18 Li Solo (4501761)
no 95,00€

Makita DUC353Z
no 260,00€

Einhell GE-PS 18/15 Li Bag Kit (4600043)
no 117,90€

Makita DUC307ZX2
no 215,69€

Makita UC4041A
no 128,00€

Makita DUC254Z
no 245,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora ķēdes zāģis WG385E.9, karkass, Worx WG385E.9&WORX

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
(WG385E&WORX) Akumulatora ķēdes zāģis , Worx WG385E | STK_WG385E_WORX | 6924328394518

373,03€
373,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora spriegums: | 40 V |
| Akumulatora kapacitāte: | 4 Ah |
| Uzlādes laiks: | 2 h |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Motorzāģa tips: | Akumulatora motorzāģis |
|---|---|
| Zobena garums: | 40 cm |
| Eļļas tvertnes tilpums: | 160 ml |
| Skaņas spiediens: | 104 dB |
| Ķēdes ātrums: | 18 m/s |
| Ķēdes bremze: | Jā |
| Ķēdes ātrā spriegošana: | Jā |
| Automātiska ķēdes eļļošana: | Jā |
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 4,20 kg |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Worx WG385E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















