Kenwood JMP85.000SI
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Sulu spiede
- Jauda: 230 W
- Tilpums litros: 1 l
- Pilēšanas apturēšana: Jā
- Automātiska izspiešana: Jā
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Materiāls: Plastmasa
- Liela XXL ielikšanas atvere pilnam augļu un dārzeņu ievietošanai
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood JMP85.000SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

Braun Multiquick 3 J300
no 107,50€

Panasonic MJ-L 501
no 160,00€

Ninja JC151EU
no 119,05€

Bosch MES4010
no 187,63€

Philips Viva Collection HR1889
no 143,00€

Hurom H400 sērija
no 568,00€

Braun Multiquick J500
no 96,00€

Severin ES 3566
no 33,80€

Philips Viva Collection HR1832
no 62,70€

ProfiCook PC-AE 1156
no 75,48€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice XL JMP85.000SI | JMP85.000SI | 5011423004952

187,85€
187,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood JMP85.000SI ( JMP85.000SI 0W22510011 0W22510011 JMP85.000SI JMP85000SI ) Sulu spiede

210,00€
210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KENWOOD Entsafter PureJuice XL JMP85.000SI (silber, 230 Watt, Saftbehälter 0,6 Liter) 0W22510011 JMP85.000SI

251,67€
256,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kenwood Entsafter PureJuice XL JMP85.000SI (silber, 230 Watt, Saftbehälter 0,6 Liter) | 0W22510011 | 5011423004952

254,60€
254,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood JMP85.000SI JMP85.000SI

321,05€
321,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Liela XXL ielikšanas atvere pilnam augļu un dārzeņu ievietošanai |
| 1,3 l miza tvertne |
| Ļoti kluss ar tikai 55 apgr./min |
| Pašattīrīšanās funkcija |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
|---|---|
| Automātiska izspiešana: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P21,4 cm x A44,57 cm x D14,2 cm |
|---|---|
| Svars: | 4,3 kg |
| Tilpums litros: | 1 l |
|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Jauda: | 230 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood JMP85.000SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























