Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.224SI
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.200 W
- Bļodas ietilpība: 7 l
- Miksera uzgaļa ietilpība: 1,60 l
- Ātruma kontrole: Bezpakāpju
- Ledus sasmalcināšanas funkcija: Nē
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Standarta piederumi: Gaļas maļamās mašīnas uzgalis, Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Universālais smalcinātājs
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.224SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 396,90€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 235,00€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 258,38€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kenwood KVL85.224SI virtuves kombains 0W20011386

649,99€
649,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ledus sasmalcināšanas funkcija: | Nē |
|---|---|
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P37 cm x A40 cm x D22,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 13,71 kg |
| Miksera uzgaļa ietilpība: | 1,60 l |
|---|---|
| Bļodas ietilpība: | 7 l |
| Standarta piederumi: | Gaļas maļamās mašīnas uzgalis, Mīklas āķis, Plakanais maisītājs, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Universālais smalcinātājs |
|---|
| Jauda: | 1.200 W |
|---|
| Ātruma kontrole: | Bezpakāpju |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.224SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















