Ilustrācija var atšķirties
Kyocera Ecosys P2035dn
Ražotājs: Kyocera
Ilustrācija var atšķirties
- Printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 35 lpp/min
- Displejs: Jā
- Papīra padeve: 300 lapa
- Dupleksfunkcija: Jā
- Atmiņas lielums: 32 MB
Cenas vēsture
1M 3M
Kyocera Ecosys P2035dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kyocera
Populāri produkti

Kyocera Ecosys PA4000wx
no 132,12€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KYOCERA FK-171 - Kyocera - Ecosys M2035dn Ecosys M2535dn Ecosys P2035dn Ecosys P2035d - 1 Stück(e) (FK-171)

163,55€
168,54€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 35 lpp/min |
| Papīra padeve: | 300 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 32 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 544 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5e (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PostScript 3 |
| Saskarnes: | USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 53,50 dB |
| Izmēri: | P375 mm x A250 mm x D393 mm |
|---|---|
| Svars: | 12 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Kyocera Ecosys P2035dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















