Ilustrācija var atšķirties
Lexmark MS415dn
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 38,00 lpp/min
- Displejs: Jā
- Papīra padeve: 300 lapa
- Maks. papīra padeve: 850 lapa
- Dupleksfunkcija: Jā
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark MS431dw
no 250,00€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark Original 512HE Toner schwarz 5.000 Seiten (51F2H0E)fur MS312dn MS415dn ( 51F2H0E ) toneris

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Toner Lexmark 512H black 5000pgs MS312dn / MS415dn ( 51F2H00 ) toneris

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LEXMARK 51F2H00 Toner Lexmark 512H black zwrotny 5000 str. MS312dn / MS415dn

173,74€
178,73€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark - Besonders hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - überholt - Tonerpatrone - für Lexmark MS410d, MS410dn, MS415dn, MS510dn, MS610de, MS610dn, MS610dte, MS610dtn 50F2X0R

207,34€
212,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 38,00 lpp/min |
| Papīra padeve: | 300 lapa |
| Maks. papīra padeve: | 850 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 256,00 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 256,00 MB |
| Mediju formāti: | Aploksne 7 3/4, Aploksne DL, Aploksne Nr.10, Aploksne Nr.9, ASV-Likumīgs, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, JIS B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5e (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PostScript 3 |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 54,00 dB |
| Izmēri: | P399,00 mm x A263,00 mm x D382,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 14,20 kg |
Populāri produkti





















