Ilustrācija var atšķirties
Kyocera Ecosys P4140dn
Ražotājs: Kyocera
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 40 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maks. papīra padeve: 600 lapa
- Dupleksfunkcija: Jā
- Atmiņas lielums: 256 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kyocera Ecosys P4140dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kyocera
Populāri produkti

Kyocera Ecosys PA4000wx
no 132,12€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KYOCERA Klimaschutz-System ECOSYS P4140dn Laserdrucker s/w (A3 Netzwerk Duplex USB) ( 1102Y43NL0 ) printeris

1 575,00€
1 575,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 40 lpp/min |
| Maks. papīra padeve: | 600 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 256 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 1.280 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, DIN/ISO A3, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Standarts (Printer Command Language), PDF 1.7 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 53,50 dB |
| Izmēri: | P469 mm x A410 mm x D320 mm |
|---|---|
| Svars: | 20 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kyocera Ecosys P4140dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti















