Ilustrācija var atšķirties
LG 24BK55YP-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 23,80
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 17 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 24BK55YP-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 27TQ615S-PZ
no 150,00€

Samsung ViewFinity S70D (LS27D700EAUXEN)
no 174,52€

iiyama G-Master GB2471HS-B1 Red Eagle
no 112,65€

Dell UltraSharp U3225QE
no 777,15€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 341,49€

Samsung Odyssey Neo G7 S43CG700NU
no 622,03€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 343,76€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD monitors LG 24BK55YP-B, Ekrāna izmērs, 23,8", Biznesam un darbam, 1920x1080, 16:9, 75Hz, 5 ms, ar skaļruņiem,Pagriežams, regulējams augstums un slīpums
125,27€
125,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1347108 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 17 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P55,40 cm x A51,30 cm x D24 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,70 kg |
| 24BK55YP |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,80 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 15 Pin D-SUB ieeja, Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DVI, HDMI ieeja, USB 2.0, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| VESA: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 24BK55YP-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























